{"@context":"https://schema.org","@graph":[{"@type":"WebSite","@id":"https://developer.dzielo.pl/#website","url":"https://developer.dzielo.pl/","name":"FDNT","potentialAction":{"@type":"SearchAction","target":"https://developer.dzielo.pl/?s={search_term_string}","query-input":"required name=search_term_string"}},{"@type":"WebPage","@id":"https://developer.dzielo.pl/dla-darczyncy/jak-mozesz-pomoc/#webpage","url":"https://developer.dzielo.pl/dla-darczyncy/jak-mozesz-pomoc/","inLanguage":"pl-PL","name":"Jak mo\u017cesz pom\u00f3c?","isPartOf":{"@id":"https://developer.dzielo.pl/#website"},"datePublished":"2016-04-19T14:04:21+00:00","dateModified":"2018-01-04T16:19:58+00:00"}]}

JAK MOŻESZ POMÓC?


Działalność Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” można wspomagać na wiele różnych sposobów. Szczególnie ważne jest dla nas wsparcie modlitewne, którym obdarzają Fundację i  jej podopiecznych sympatyzujący z nami ludzie z całej Polski.

Co roku nasza organizacja przeznacza ponad 8 milionów złotych na stypendia dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin. Nie bylibyśmy w stanie zebrać tej kwoty, gdyby nie otwartość serc naszych Darczyńców, którzy pomagają nam finansowo. Serdecznie dziękując za dotychczasowe wsparcie polecamy się Państwa pamięci i prosimy o dalsze wspomaganie budowy „żywego pomnika” św. Jana Pawła II.

Darczyńcy mogą wesprzeć naszą organizację:

  1. Wpłacając pieniądze na konto Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” on-line;
  2. Wpłacając pieniądze na konto Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” w sposób tradycyjny lub drukując blankiet do przelewu, który będzie można zrealizować na poczcie lub w banku.
Fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia”
Skwer Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 6
01-015 Warszawa
Numer konta: 75 1240 2034 1111 0000 0306 8582
IBAN: PL 75 1240 2034 1111 0000 0306 8582 Bank PEKAO S.A. XIII O/Warszawa
SWIFT CODE: PKOPPLPW
3. Korzystając z Programu PIT, który każdego roku umieszczamy na naszej stronie lub przekazując nam 1% swojego podatku.

Zostań regularnym darczyńcą

Nasi podopieczni potrzebują stałego wsparcia! Każda regularnie wpłacana kwota, daje nam jeszcze większe możliwości działania i niesienia pomocy. Dzięki regularnym darczyńcom możemy skutecznie pomagać, a także działać nieprzerwanie – tym samym dajemy naszym stypendystom poczucie bezpieczeństwa, że nic się nie zmieni i będziemy towarzyszyć ich edukacyjnym zmaganiom przez długi czas. Regularne wpłaty dają nam możliwość lepszego zaplanowania naszych wydatków i działań.

Jak regularnie wspierać naszą organizację?

Można nam pomóc poprzez stałe, np. comiesięczne wpłaty. Wystarczy złożyć w swoim banku stałe zlecenie przelewu określonej kwoty na rachunek Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Zadeklarowana przez Państwa kwota może być dowolnej wysokości.

Przyjaciele i Mecenasi Fundacji

Wyjątkowym sposobem wyrażenia wdzięczność wobec Darczyńców Fundacji jest ustanowiony przez Zarząd „Dzieła” honorowy tytuł „Przyjaciela Fundacji”. Osoby wyróżnione tym mianem otrzymują certyfikowaną odznakę i dyplom oraz otrzymują comiesięczny newsletter, prezentujący najnowsze informacje z życia Fundacji i jej stypendystów.

Zgodnie z przyjętym regulaminem Darczyńcą Fundacji może zostać osoba fizyczna, prawna lub instytucja, która przekaże na jej rzecz darowiznę pieniężną, dokonując wpłaty na fundacyjne konto.

Osoba fizyczna, która dokona jednorazowej darowizny lub wielokrotnych wpłat w okresie roku na łączną kwotę 3 tys. złotych, otrzymuje honorowy tytuł „Przyjaciela Fundacji”. Darczyńca, który dokona jednorazowej wpłaty powyżej 6 tys. złotych lub wielokrotnych wpłat w okresie roku na łączną kwotę powyżej 6 tys. złotych obejmuje Fundację „Brązowym Mecenatem”. W przypadku dokonania jednorazowej wpłaty powyżej 50, 100 lub 500 tys. złotych ofiarodawca staje się kolejno: Srebrnym, Złotym i Diamentowym Mecenasem.

Instytucja, która w okresie roku wpłaci na fundacyjne konto kwotę powyżej 5 tys. złotych otrzymuje honorowy tytuł Instytucji Przyjaznej Fundacji.