{"@context":"https://schema.org","@graph":[{"@type":"WebSite","@id":"https://developer.dzielo.pl/#website","url":"https://developer.dzielo.pl/","name":"FDNT","potentialAction":{"@type":"SearchAction","target":"https://developer.dzielo.pl/?s={search_term_string}","query-input":"required name=search_term_string"}},{"@type":"WebPage","@id":"https://developer.dzielo.pl/dla-mediow/biuro-prasowe/#webpage","url":"https://developer.dzielo.pl/dla-mediow/biuro-prasowe/","inLanguage":"pl-PL","name":"Biuro prasowe","isPartOf":{"@id":"https://developer.dzielo.pl/#website"},"datePublished":"2016-04-19T14:04:50+00:00","dateModified":"2016-10-03T18:00:29+00:00"}]}

BIURO PRASOWE


W sprawach dotyczących wystąpień w mediach członków Zarządu bądź stypendystów Fundacji, objęcia wydarzeń patronatem Fundacji czy uzyskania informacji o jej bieżącej działalności, prosimy o kontakt z Biurem Prasowym.

Paweł Żulewski
Paweł Żulewski
Kierownik Biura Prasowego
728 442 032
  Justyna Sobocka
  Justyna Sobocka
  Zastępca Kierownika Biura Prasowego
  519 564 968

   Biuro Prasowe Fundacji tworzą jej stypendyści – kreatywni studenci, pasjonaci mediów, spragnieni doświadczeń i nie bojący się wyzwań. Bez lęku występują publicznie, szkolą w zakresie montażu i fotografii, uczą się zarówno warsztatu dziennikarza, jak i pijarowca. To żywy przykład na to, że praktyczne doświadczenie może być po stokroć cenniejsze od akademickiej wiedzy. Często Biuro bywa przedsionkiem ich kariery w świecie szeroko pojętych mediów.