{"@context":"https://schema.org","@graph":[{"@type":"WebSite","@id":"https://developer.dzielo.pl/#website","url":"https://developer.dzielo.pl/","name":"FDNT","potentialAction":{"@type":"SearchAction","target":"https://developer.dzielo.pl/?s={search_term_string}","query-input":"required name=search_term_string"}},{"@type":"ImageObject","@id":"https://developer.dzielo.pl/stypendium/partnerzy/#primaryimage","url":"http://old.developer.dzielo.pl/files/uploads/Podstrony%20stale/znio_110.gif"},{"@type":"WebPage","@id":"https://developer.dzielo.pl/stypendium/partnerzy/#webpage","url":"https://developer.dzielo.pl/stypendium/partnerzy/","inLanguage":"pl-PL","name":"Partnerzy - FDNT","isPartOf":{"@id":"https://developer.dzielo.pl/#website"},"primaryImageOfPage":{"@id":"https://developer.dzielo.pl/stypendium/partnerzy/#primaryimage"},"datePublished":"2017-06-20T14:14:22+00:00","dateModified":"2017-06-30T13:03:03+00:00"}]}

Partnerzy programu stypendialnego


Zakład Narodowy im. Ossolińskich

ZNOObecnie instytucja funduje stypendia pięciu młodym osobom w ramach Programu stypendialnego im. Andrzeja Jeziorańskiego. Stypendyści ci objęci są też programem formacyjnym Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

Środki finansowe pochodzą z darowizny przekazanej ZNiO przez Jana Nowaka-Jeziorańskiego, przeznaczonej na stypendia dla zdolnej i ubogiej młodzieży z małych miejscowości. Zgodnie z wolą darczyńcy, stypendia noszą nazwę pochodzącą od imienia jego brata Andrzeja.

Współpraca Zakładu i Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” rozpoczęła się w maju 2009 r. W celu efektywnego wykorzystania otrzymanych środków, ZNiO zawarł z Fundacją umowę, na mocy której pomoc udzielana jest zgodnie z zasadami specjalnego Regulaminu).

Więcej informacji o ZNiO na stronie www.oss.wroc.pl

Strona Jana Nowaka-Jeziorańskiego: www.nowak-jezioranski.pl


Fundacja „Pocztowy Dar”

„Pocztowy Dar” to fundacja korporacyjna powołana przez Pocztę Polską SA w 2010 roku.  Fundacja wspiera kilkunastu stypendystów, których członkowie rodzin są pracownikami Poczty Polskiej.

Misją Fundacji jest:  „Wspieranie działań służących rozwojowi indywidualnemu osób wymagających wsparcia, w szczególności poprzez wyrównywanie ich szans edukacyjnych i zdrowotnych”.

Celem działania „Pocztowego Daru” jest prowadzenie wszechstronnej działalności na rzecz dobra publicznego w zakresie: edukacji, aktywizacji i rozwoju zawodowego, rozwoju przedsiębiorczości, ochrony życia i zdrowia, jak również wyrównywanie szans edukacyjno – rozwojowych pracowników Poczty Polskiej S.A. i członków ich rodzin oraz wspieranie ich integracji poprzez aktywizację społeczno -zawodową.

Więcej na temat fundacji można przeczytać na stronie pocztowydar.org